NÁŠ TÝM

Václav Drahoš
Jednatel
e-mail:vaclav.drahos@tsdb.cz
tel.:603 400 781
Adina Horečková
Vedoucí kanceláře / Asistentka
e-mail: adina.horeckova@tsdb.cz
tel.:777 953 564
Milan Petrus
Ředitel divize Vodovody a kanalizace
e-mail:milan.petrus@tsdb.cz
tel.:734 755 512
Viktor Voborník
Vedoucí divize Údržba a technologie
e-mail: viktor.voborník@tsdb.cz
tel.: 731 410 419
Miroslav Pašek
Vedoucí provozu VaK
e-mail:  miroslav.pasek@tsdb.cz
tel.: 725 315 646
Pavel Kvítek
Vedoucí divize Odpadové hospodářství
e-mail: pavel.kvitek@tsdb.cz
tel.: 731 410 418
Monika Žáková
Asistentka divize VaK
e-mail: vak@tsdb.cz
tel.:734 202 577
Yvona Keslová
Asistentka divize VaK
e-mail: vak@tsdb.cz
tel.:734 485 495
Pavel Růžička
Technik divize VaK
e-mail:  vakservis@tsdb.cz
tel.: 603 711 374
Radek Kolář
Technik divize VaK
e-mail: vakservis@tsdb.cz
tel.: 734 233 584
Petr Barek
Technik divize VaK
e-mail: vakservis@tsdb.cz
tel.: 605 255 145
Josef Scheer
Technik divize VaK
e-mail: vakservis@tsdb.cz
tel.: 725 888 732
Pavel Chlumecký
Technik divize VaK
e-mail: vakservis@tsdb.cz
tel.: 728 815 862
Pavel Kylar
Technik divize VaK
 
 
Antonín Kůt
Technik divize VaK
 
 
Miloš Kesl
Technik divize VaK
 
 
Ing. Vladislav Černý
Konzultant VaK
e-mail: vladislav.cerny@tsdb.cz
tel.: 602 282 455
Darja Nováková
Asistentka
e-mail: darja.novakova@tsdb.cz
tel.: 605 255 642
Tomáš Hrdlička​
Technik divize VaK
tel.: 725 505 367
 
Štěpán Malec
Řidič
tel.: 739 037 052
 
Michal Procházka
Řidič
tel.:730 147 727
  
František Černý
Řidič
tel.: 736 486 628
 
Josef Hájek
Řidič
tel: 739 296 590
 
Radim Ernst
Svozový dělník
 
 
Antonín Vokáč
Svozový dělník
 
 
Zdeněk Kejř
Svozový dělník
 
 
Jaroslav Málek
Konzultant
e-mail:jaroslav.malek@tsdb.cz
tel.:603 753 794
Petr Hájek
Technik ÚaT
e.mail:petr.hajek@tsdb.cz
tel.:725 755 471
Miloš Hruška
Řidič
  
  
Tomáš Adámek
Řidič
  
  

Osoby zastupující společníky na Valné hromadě společnosti:

Obec Vestec – Tibor Švec

Obec Psáry – Bc. Milan Vácha

Obec Vrané nad Vltavou – Mgr. Dana Ullwerová

Obec Březová-Oleško – Ing. Věra Lehká

Obec Dolní Břežany – Ing. Zdeněk Kovářík

Obec Libeř – Jaroslav Hrubý

Obec Ohrobec – Ing. Otakar Janeba

Obec Okrouhlo – Ludvík Pařízek

Obec Zlatníky-Hodkovice – Ing. Jiří Rezek

Obec Zvole – Ing. Miroslav Stoklasa

Dozorčí rada společnosti:

Ing. Jiří Řízek

Ing. Antonín Rak

Ing. Viktor Janauer

Ing. Aleš Dvořáček

Ing. Zdeněk Kovářík

Jaroslav Hrubý

Ing. Pavel Koudelka

Vladimír Strouhal

Ing. Jiří Rezek

Pavel Němec

Organizační struktura společnosti: