Sportovní rybolov obec Vestec 2019

Sportovní rybolov v obci Vestec od roku 2019 provozují Technické služby Dolnobřežanska, s.r.o., sezóna začíná 15.4.2019.

Pouze Denní povolenky na rok 2019 je možné si zakoupit v restauraci na hřišťi (denně 11-23h)  a Denní a roční v podatelně Obecního úřadu Vestec.

V restauraci na hřišťi se prodávají povolenky po celý den vždy mimo velké akce (fotbalové zápasy, turnaje, obecní akce), doporučujeme si povolenku zakoupit předem než v den chytání ryb.

 

Rybářský řád 2019

Ceník povolenek 2019

 

 

UPOZORŇUJEME, že chytání ryb z  mol na rybníku je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN! Lávka přes rybník je monitorována kamerovým systémem obce.

Správci:

Miroslav Kos, Vladimír Vykročil, Martin Gunhel a veškeří zaměstnanci Technických služeb Dolnobřežanska, s.r.o. 

„Petrův Zdar“

 

Mohlo by vás zajímat...

8 Responses

 1. Jaroslav Plichta napsal:

  Vcera jsme s otcem poprve vyzkouseli Vestecky rybnik. Krasne misto, dobry pristup k vode. Chytali jsme cely den, co se tyce ryb tak cca do 11:00 nebylo o zabery nouze a ryby, prevazne kapr, taky pekne. 2 kusy kolem 60 a nekolik kusu kolem 30. PO 11 hodine ale jakoby utlo a pres 6 hodin jsme byl bez zaberu. Misto se nam ale presto libilo a urcite se vratime s pokusem vytahnout i vetsi ryby. Trosku minus bych videl v absenci moznosti chytat po celem obvodu rybniku, coz by dle nas pridalo na atraktivite rybnika. Rybnik doporucujeme a prejeme ostatnim rybarum pekne ulovky.

  • Václav Drahoš napsal:

   Dobrý den,
   kolem celého rybníka to u nás nikdy nebude, jednak jsou v časti rybníka mělčiny, kde se ryby vyhřívají a za druhé je zeleň v zadní části biokoridorem, kam se skoro nesmí.
   Musíme dělat rybářský sport bohužel pouze v tomto nastavení jaké je.
   Přeji hodně úspěchů v rybolovu
   Vašek Drahoš

 2. Jiří Bulva napsal:

  Hezký den,
  také bych se přimlouval za rozšíření míst k rybaření a to alespoň po pravé straně od hráze rybníka.

 3. Felix Malec napsal:

  Dobrý den, jsem dlouholetý rybář. V současné době však bez doprovodu i na krátkou vzdálenost,zcela nepohyblivý. Přesto bych rád letos využil vašich služeb, kdy by mi pomohl můj syn,který bydlí u vás v obci. Potřeboval bych vědět zda je nějaký problém v získání povolenky jednodenní během dne či dopředu. Děkuji za odpověď.

 1. 5. 10. 2015

  […] Novinky o Sportovním rybolovu 2015 naleznete na stránkách Technických služeb obce Vestec,s.r.o. ZDE. […]

 2. 31. 10. 2015

  […] Vestecký občan má zvýhodněné ceny pro Sportovní rybolov na Vesteckém rybníku (až […]

Napsat komentář